Skip to main content

Rakvere Linnust tunnustati 2015 TripAdvisor Certificate of Excellence auhinnaga

Rakvere Linnus TripAdvisor

Maailma suurim reisipõhine sotsiaalvõrgustik TripAdvisor kuulutas välja 2015 Certificate of Excellence auhinna võitjad.

Rakvere Linnus pälvisis TripAdvisor ® Certificate of Excellence 2015 auhinna.

TripAdvisor tunnustab hea teenindusega külalislahkeid ettevõtteid, mis on saanud järjepidevalt reisijatepoolseid positiivseid arvustusi nende reisipõhises sotsiaalvõrgustikus.

„Me oleme rõõmsad, et pälvisime selle kõrge tunnustuse ja täname ühtlasi kõiki külastajaid, kes andsid tagasisidet linnuse külastuse kohta TripAdvisoris - sest meie jaoks pole midagi tähtsamat kui külastajate rahulolu“ , ütles Kaidu Tiirik, SA Virumaa Muuseumid arendusdirektor.

Tripadvisor Certificate of Excellence koostatakse klientide arvustuste põhjal ning on seetõttu märkimisväärne tunnustus meie poolt tehtavale tööle. Pälvimaks Certificate of Excellence auhinda, peab turismiettevõte olema reisijate poolt pidevalt hinnatud viiepallisüsteemis kas hindega neli või rohkem vähemalt 12 kuud. Täiendavaks kriteeriumiks on viimase aasta jooksul postitatud arvustuste maht.

„TripAdvisoril on hea meel väärtustada ettevõtteid, kes pakuvad pidevalt külastajatele suurepäraseid elamusi. Certificate of Excellence auhinnaga tunnustatakse üksnes maailma parimaid antud auhinda väärivaid ettevõtteid, kes on saanud positiivset tagasisidet kõige olulisematelt – reisijatelt ,“ ütles Marc Charron TripAdvisor - äriüksuse president.

Rakvere Linnus on üks SA Virumaa Muuseumite objektidest ja asub Tallinnast 1 tunni sõidu kaugusel.