Skip to main content

Rakvere linnust külastada vaktsineerimis-, läbipõdemis- ja testitõendi ettenäitamisel.

henry-hustava

Linnusesse pääsemiseks kontrollitakse COVID-19 vaktsineerimise, haiguse läbipõdemise või negatiivse PCR testi tõendit ( 72h enne ). Nõue ei kehti alla 18. aastastele lastele ja noortele. Kodust kiirtesti kohapeal ei aksepteeri. Uuri täpsemalt koroonaviiruse antigeeni testimise koos vastava sertifikaadi väljastamise kohta Rakvere Kroonikeskuses  siit : www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/koroonaviiruse-antigeeni-test-r…

Covid-19 tõendite kontrollimise teel saab hoida lahti terve linnuse, ekspositsioonid, kõrtsi ning pakkuda meeleolukaid üritusi. Tõendite kontrollimisel järgitakse Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti otsuseid ja juhendeid.

Alates 26. augustist peavad kõik muuseumi- ja näituseasutuse külastajad (v.a alla 18-aastased ja erivajadusega inimesed) esitama COVID-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testi kohta tervisetõendi. COVID-19 tõendi saab alla laadida www.digilugu.ee. Maski kandmine meie muuseumides on lisaks tõendite kontrollimisel soovituslik.
Alates 26. augustist on kaitsemaski kandmine või suu ja nina katmine kohustuslik nendes avalikes siseruumides, kus tervisetõendi kontrollimise kohustust ei ole.

Rakvere linnus on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10-18. Täpsemat infot küsi meie muuseumi infonumbrilt +372 53338160 või helina@svm.ee