Skip to main content

FOTOKONKURSS: Põnev hetk Rakvere linnuses

konkurss

Konkurssi korraldab SA Virumaa Muuseumid koos Virumaa Teatajaga.

Osalejad

Konkursil võivad osaleda nii asjaarmastajad kui ka kutselised fotograafid välja arvatud žürii liikmed ja konkursi korraldamisega seotud isikud. Konkursil vanusepiirangut ei ole.

Ajavahemik

Fotokonkurss on piltide saatmiseks avatud 10. veebruarist kuni 10. märtsini 2017.

Eesmärk ja tingimused

Konkursi eesmärgiks on saada häid  fotosid Rakvere linnusest ja eriti hinnatud on fotod, mis on tabanud linnuse elus huvitavaid hetki.
Iga autor võib konkursile esitada kuni 3 tööd. Esitada võib nii must-valgeid kui ka värvifotosid,  samuti nii vanu kui ka uuemaid fotosid.

Tööd tuleb esitada .jpg, JPGE või .png formaadis ning arvutitöötlus on lubatud vaid hea maitse piires. Raamide ja tekstide lisamine fotodele ei ole lubatud.  Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotod, mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustöödena.

Iga foto edastamisel tuleb märkida kirja juurde: foto pealkiri ja autori kontaktandmed: nimi, maakond, telefoninumber ja e-post.
Tööd palume saata e-postile vivian@svm.ee või suuremate failide puhul läbi lehekülje www.wetransfer.com.

Hindamine

Žüriisse kuuluvad Virumaa Muuseumite ja Virumaa Teataja esindajad. Žürii hindab väljendusrikkust ja loomingulisust ning vastavust konkursi tingimustele. Lisaks  žürii poolt väljakuulutatud esikolmikule selgitatakse konkursi jooksul ka publiku lemmik.

Auhinnad

Fotokonkursi võitjad selgitab välja žürii. Žürii otsus on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu.

Auhinnad antakse välja esimesele kolmele kohale.

I koht  300 EUR

II koht 200 EUR

III koht 100 EUR

Eripreemia – publiku lemmik

Võitjatega võetakse ühendust vastavalt meilile saadetud kontaktandmete järgi.

Fotode kasutamine

Fotokonkursi korraldajatel on õigus kasutada konkursil osalevaid fotosid Virumaa Teatajaga ja Virumaa Muuseumitega seotud artiklite juures meediaväljaannetes, koduleheküljel, sotsiaalmeedias, reklaamides, sündmustel, trükistes jms tasuta, ilma autoritasu maksmata.

Pärast tulemuste avaldamist märgitakse fotode kasutamisel alati ära autori nimi.

Autori vastutus

Osavõtja vastutab fotode ja enda  kohta esitatud andmete õigsuse eest ning kinnitab, et ta on konkursile saadetud fotode autor.